Page 2 - demo ksiazki
P. 2
Spis treści
Spis treści
Od autora.........................................................5 LekkOatLetyka – rZut MłOteM.........45
Biegi narciarSkie......................................7 kamila Skolimowska....................................45
Justyna kowalczyk............................................7 anita włodarczyk..........................................46
BOkS....................................................10 LekkOatLetyka – SkOk O tycZce.......48
Zygmunt chychła........................................10 władysław kozakiewicz..............................48
kazimierz Paździor.......................................12 tadeusz Ślusarski..........................................49
Józef grudzień..........................................13
Marian kasprzyk............................................13 LekkOatLetyka – SkOk w daL..............51
Jan Szczepański.............................................15 elżbieta Maria duńska-krzesińska...........51
Jerzy kulej........................................................17 LekkOatLetyka – SkOk wZwyż.........52
Jerzy rybicki.......................................................20
Jacek wszoła.........................................................52
giMnaStyka...........................................21
Leszek Blanik.............................................21 LekkOatLetyka – tróJSkOk..................53
JeźdZiectwO............................................23 Józef Szmidt.........................................................53
Jan kowalczyk...............................................24 Piłka nOżna.................................................56
JudO..........................................................25 Hubert kostka „farorz”...............................58
waldemar Legień..............................................25 Zbigniew gut..............................................59
Paweł nastula..............................................26 antoni Szymanowski „czoper”.............59
Zygmunt anczok „ana”.............................60
LekkOatLetyka..............................................28 Lesław Ćmikiewicz „Ćmika”......................60
Halina konopacka...........................................28 Jerzy gorgoń „Biała góra”.......................61
Janusz gerard Pyciak-Peciak......................30 Zygfryd Sołtysik „Zyga”..............................61
LekkOatLetyka – Biegi/ włodzimierz Lubański............................61
cHód SPOrtOwy...................................32 robert gadocha „Piłat”..........................62
Stanisława walasiewicz.............................32 kazimierz deyna „kaka”.........................62
Janusz kusociński...................................33 Zygmunt Paweł Maszczyk „Zyga”................63
Zdzisław krzyszkowiak.............................35 ryszard Szymczak.......................................63
Bronisław Malinowski...................................36 kazimierz kmiecik......................................63
LekkOatLetyka – SZtafeta..............37 Jerzy kraska....................................................64
teresa ciepły....................................................37 grzegorz Lato „Bolek”................................64
Halina górecka...............................................37 Joachim Marx „asiu”..................................65
ewa kłobukowska........................................37 Marian Ostafiński......................................65
irena kirszenstein-Szewińska...................38 kazimierz górski.......................................65
robert Marek korzeniowski.......................40 PięciOBóJ...............................................67
LekkOatLetyka – PcHnięcie kuLą...41 arkadiusz Skrzypaszek „Skrzypek”......67
władysław komar.........................................41 dariusz goździak „gudi”........................69
tomasz Majewski.......................................43 Maciej tomasz czyżowicz „czyżyk”.....70
– 4 –